נגישות       נגישות
שינוי גודל טקסט:
א א א
שינוי צבעי האתר:
? מקשי קיצור:

לחיצה חוזרת ונשנית על המקש Tab תעביר אתכם בין הקישורים והאזורים השונים בעמוד.

הפעלת מקשי הקיצור תלויה בדפדפן שבו אתם משתמשים.

Internet Explorer, Chrome ובגרסאות ישנות של Firefox: לחצו על מקש Alt ועל מקש המספר או האות על-פי הרשימה. ב Firefox 3 ומעלה: לחצו על המקשים Alt + Shift + המספר או האות.

S - עבור לתוכן הדף
L - חיפוש
1- עמוד הבית
2 - פרוייקטים
3 - מדריכים
4 - אודות
5 - צרו קשר
6 - הצהרת נגישות
 

FreeFax.co.il שמקבל שירותי תכנות ופיתוח אתרים מרשתטק

מחבר:
בתאריך:

אתר FreeFax.co.il הוא האתר המוביל בישראל שמספק שירותי פקס באינטרנט. הצטרפתי לצוות פיתוח האתר על תקן מתכנת PHP, מסדי נתונים ו-front end (הטמעת מראה והתנהגות באתר). במסגרת תפקידי כתבתי מחדש את מערכת התשלומים באתר, שכתבתי את הקוד שמטפל בניהול המשתמשים והטמעתי מראה חדש ומושך.

מראה הדף לשליחת פקסים באתר פריפקס

מערכת התשלומים באתר פריפקס, עובדת מול שירותים שמספקים לאתר את שירותי הסליקה והפקת החשבוניות. הקוד שכתבתי מתממשק מול שירותים אילו ומדווח חזרה לאתר ולמשתמשים.

נושא נוסף שעסקתי בו רבות הוא נושא ניהול המשתמשים באתר. מערכת ניהול המשתמשים באתר מוודאת שהלקוחות המשלמים מקבלים את המכסה שהם רכשו, ומציגה בזמן אמת דיווחים אודות מצב הפקסים שהלקוחות שלחו, ודוחות כספיים.

במסגרת תפקידי הטמעתי מראה חדש לאתר. תפקידי כלל הטעמת עיצוב מ-PDF, ושיפור חוויית המשתמש באמצעות דפים מבוססי AJAX, שנותנים מידע מעודכן בזמן אמת למשתמשים בלי צורך לרענן את הדף.

אתר FreeFax.co.il הוא אתר שמעניק שירות מועיל, בסטנדרטים הגבוהים ביותר לאנשים פרטיים ולחברות גדולות, ואני גאה על כך שזכיתי לתרום לו תרומה משמעותית.

שירותי פקס באינטרנט FreeFax.co.il לאתר