מבוא למדריכי Angular

מחבר:
בתאריך:

Angular הוא פריימוורק של JavaScript שמשמש ליצירת אפליקציות מבוססות דף יחיד (SPA, Single Page Application ). אפליקציות SPA מתנהגות כמו אפליקציות שרצות על מכשירים ניידים כי ניתן לעבור בין הדפים בלי צורך לטעון את כל הדף. כתוצאה מכך, אתר האינטרנט מציג התנהגות חלקה וחוויית משתמש מעולה.

מבוא למדריכי אנגולר angular בעברית

Angular מוגדר פריימוורק בגלל שהוא מספק פונקציות מן המוכן. כלומר, במקום שהמפתחים יאלצו לעמול על קוד מתוחכם בשביל לענות על כל הצרכים הרבים והמגוונים של אפליקציות מודרניות הם יכולים להשתמש בפונקציות של הפריימוורק שעושות את העבודה בהרבה פחות זמן, מאמץ וכאב.

המתכנתים של גוגל הם אילו שמפתחים באופן פעיל את Angular במטרה לספק פריימוורק שיתמוך בכל השירותים שמציעה החברה. המערכת מתקדמת, מודרנית ומבוססת על צורת חשיבה מתקדמת. בדיוק מה שניתן לצפות ממערכת שמפותחת על ידי המתכנתים הטובים בעולם. בהתאם לכך, המפתחים שיצליחו להתגבר על האתגר של לימוד המערכת ירכשו כלים לפיתוח אפליקציות אינטרנט חכמות, גמישות ומודרניות.

כדי ללמוד אנגולר צריך להכיר את שפת ה- TypeScript שמבוססת על JavaScript ומאפשרת להשתמש בתכנות מונחה עצמים, בדומה ל Java או PHP . למי שאינו מכיר את השפה מומלץ להתחיל מסדרת המדריכים שמלמדת TypeScript .

בסדרת מדריכי ה- Angular תלמדו את כל מה שאתם חייבים לדעת כדי לפתח אפליקציה אנגולרית, ובכלל כך:

  • כיצד לעבוד עם סביבת העבודה של אנגולר , ה- CLI כדי ליצור אפליקציה בסיסית באמצעות הקלדת מספר פקודות פשוטות לשורת הפקודות.
  • תכירו את הדיקרטיבות שהם היחידות הבסיסיות שמהם עשויה האפליקציה האנגולרית.
  • תלמדו מהם קומפננטות, ואת מבנה הקבצים והתיקיות של אפליקציה אנגולרית.
  • תתגברו על האתגר של העברת מידע בין קומפננטות.
  • תפתחו טפסים, ותלמדו להשתמש באירועים (events).
  • תעבירו מידע ב-Ajax מהאפליקציה ואליה.
  • תלמדו כיצד לעצב את האפליקציה באמצעות קבצי תבנית וכיצד לסנן את המידע באמצעות pipes.
  • והכי חשוב תלמדו כיצד לפתח אפליקציה של דף יחיד (SPA).

זה לא יהיה קל (אלא אם כן אתם עילויים בכתיבת קוד, ואז מה אתם עושים פה לכו תעבדו בגוגל או פייסבוק ותרוויחו מיליונים), אבל סדרת המדריכים הזו תאפשר לכם להבין ולהוציא לפועל את האפליקציות של העתיד כבר היום.

במדריך הראשון בסדרה נכיר את סביבת העבודה שעליה ניתן לפתח אפליקציה של Angular, וגם נכתוב את האפליקציה הראשונה שלנו "שלום עולם". כמובן.

התחילו ללמוד עם המדריך הראשון בסדרת האנגולר.

 

אהבתם? לא אהבתם? דרגו!

0 הצבעות, ממוצע 0 מתוך 5 כוכבים

 

 

הוסף תגובה חדשה

 

= 7 + 3

תמונת המגיב

אני בתאריך: 27.08.2019

האתר מדליק!
העיצוב קצת פחות...

תמונת המגיב

אלישבע בתאריך: 25.11.2019

אתר מובן וברור ביותר!!!
תודה