יוסי בן הרוש, מתכנת אתרי אינטרנט

שמי יוסי בן הרוש, ואני מתכנת אתרי אינטרנט עבור סטארט-אפים ויזמים. עצמאי בתחום משנת 2011. אני מומחה בצד הטכני של הקמת אתרי אינטרנט. הכישורים שלי כוללים: הקמת פורומים, מערכות תשלומים, לוחות עסקים, לימוד התנהגות המשתמש, ושאר אלמנטים תכנותיים בדומה לרשתות החברתיות הגדולות בעולם. לכישורים שלי יש ביקוש גדול מאוד, אבל מעטים המומחים שיכולים לענות על צרכי השוק. בעיקר בגלל שרמת המומחיות הנדרשת היא גבוהה מאוד וכרוכה בהכרת כמות עצומה של חומר עיוני, ניסיון מעשי שנצבר במשך שנים, ויכולת להוציא רעיונות לפועל ולאלתר עד להשגת התוצאה הרצויה.

אני כותב קוד שמייצר את החזית של אתרי אינטרנט באמצעות המערכות המודרניות ביותר דוגמת טכנולוגיית Angular, שפותחה על ידי המהנדסים של Google ומיועדת לתמוך בכל המוצרים של החברה.

בצד השרת אני כותב את הקוד שעובד מאחורי הקלעים. המערכת המועדפת עלי היא Laravel שנחשבת למתקדמת ומודרנית במיוחד להקמת אתרי אינטרנט גדולים וגמישים. אחד היתרונות של המערכת היא בקלות היחסית שבה ניתן לנהל את מסד הנתונים.

אז אם התחלת לעבוד על הפלטפורמה האינטרנטית שלך, ונראה שיש לך כבר הכול, אבל נתקעת ללא מתכנת שיכול להוציא את החזון שלך אל הפועל אתה מוזמן להתקשר : 0544-308-209

 

הטכנולוגיות שבהם אני מומחה

הניסיון שלי כולל מספר רב של טכנולוגיות אינטרנט, ובהם:

 • אני מומחה בפיתוח PHP. תכנות מונחה עצמים, mySQL כמסד נתונים, Laravel כפריימוורק.
 • מומחה בפיתוח JavaScript, כולל jQuery, AngularJS ו-Angular.
 • מנוסה מאוד בהתאמת אתרים למכשירים ניידים.
 • יש לי ידע מעשי רב בקידום האתר.

רשתטק מומחה בפיתוח laravel, php, AngularJS, jQuery, Mysql, Drupal ועוד

 

דוגמאות לפרויקטים שבהם השתתפתי כמתכנת

עבדתי כמתכנת על עשרות פרויקטים, ואני מאוד גאה בכולם, ובמיוחד בפרויקטים הבאים:

 • Monopoli.co.il - אתר מונפולי (monopoli.co.il) הוא פלטפורמה לבעלי עסקים שמעוניינים למכור את העסק שלהם או לרכוש עסק קיים. האתר כולל לוח מודעות, בלוג, מחשבונים עסקיים, פורום, ושירותים נוספים לשימושם של בעלי עסקים ורוכשי עסקים. חלקים גדולים מהמערכת נכתבו כאפליקציית דף יחיד Single Page App, וכתוצאה מכך חווית הגלישה באתר דומה לגלישה באפליקציה בניידים. זו טכנולוגית העתיד שמיושמת כבר היום. האתר מבוסס על סביבות העבודה Laravel ו-AngularJS.
 • Mcity.co.il - אתר חדשות שתוכנן לשרת עשרות אלפי מבקרים שמעוניינים להתעדכן בחדשות המקומיות ובידיעות עדכניות. האתר נכתב מאפס למערכת בוגרת ויציבה מבוססת PHP בארכיטקטורת MVC, שמתאפיין בגמישות רבה שמאפשר לענות על הצרכים הרבים של העיתון. המערכת תומכת, בין השאר, במאמרים, סקרים, פרסומים, באנרים, קופונים, ניוזלטר, לוח מודעות, אינדקס עסקים, דפי נחיתה, ועוד. הודות לטכנולוגיה המתקדמת שבה נכתב האתר הוא יכול להתרחב במהירות ולקבל פיצ'רים נוספים, ולתמוך בדומיינים נוספים.
 • Freefax.co.il - אתר PHP לשליחת וקבלת פקסים. עבודה עם PHP פרוצדורלי ומונחה עצמים, jQuery ו-Ajax. עבודתי כללה שכתוב ניהול המשתמשים, פיתוח עגלת קניות עם ממשק מול שירותי סליקה וספק חשבוניות.
 • Yaronlivne.co.il - אפליקציה לחיזוי על פי מידע מהמשתמש. פיתחתי מודולים המבוססים על מסד הנתונים, Drupal Form API ו-JS, ופיתחתי את ערכת הנושא.
 • לרשימת הפרוייקטים הנבחרים

 

פרויקטים שלי ב-Github

אני מאמין שמפתח טוב צריך גם לתרום לקהילה, ולכן פרסמתי מספר פרויקטים בקוד פתוח באתר GitHub.

 • myAPI - מודול PHP שמאפשר לאתר שיש לו מסד נתונים מבוסס mySQL לספק API ללקוחות באופן פשוט במיוחד.
 • csvtax - מודול לדרופל 7 שהופך קבצי CSV לטקסונומיה דרופלית הכוללת היררכיה.
 • cornerSlider - פלגאין jQuery שמחליק את התוכן אל ומחוץ לדף כשגוללים במורד או במעלה הדף.

 

פרסומים

אני מאוד נהנה לכתוב ולשתף אנשים בידע שלי. מעבר לאתר רשתטק שבו אני מקפיד להעלות מדי שבוע מדריך בנושאי תכנות ופיתוח אישי ועסקי, פרסמתי ספר שמלמד תכנות מונחה עצמים.

 

השכלה פורמלית

וכן, פעם גם הייתי תלמיד וסיימתי תואר שני במדעים (MSc) באוניברסיטה העברית בירושלים בממוצע 93.

 

יצירת קשר

אם הגעתם עד לפה, ואתם רוצים ליצור קשר, אתם מוזמנים.

דף הרשמה: צור קשר.

ברשתות החברתיות: ב- וב-linkedIn.

רשת-טק ב-github: https://github.com/reshetech

רשת-טק ב-careers2: //careers.stackoverflow.com/reshetech