נגישות       נגישות
שינוי גודל טקסט:
א א א
שינוי צבעי האתר:
? מקשי קיצור:

לחיצה חוזרת ונשנית על המקש Tab תעביר אתכם בין הקישורים והאזורים השונים בעמוד.

הפעלת מקשי הקיצור תלויה בדפדפן שבו אתם משתמשים.

Internet Explorer, Chrome ובגרסאות ישנות של Firefox: לחצו על מקש Alt ועל מקש המספר או האות על-פי הרשימה. ב Firefox 3 ומעלה: לחצו על המקשים Alt + Shift + המספר או האות.

S - עבור לתוכן הדף
L - חיפוש
1- עמוד הבית
2 - פרוייקטים
3 - מדריכים
4 - אודות
5 - צרו קשר
6 - הצהרת נגישות
מדריכי אנגולר Angular בעברית

זה המקום ללמוד אנגולר, Angular בעברית. הגרסה המתקדמת ביותר של Google לפיתוח אפליקציות מורכבות בצד המשתמש. גרסה שמביאה יציבות ומהירות משופרת, כמו גם תמיכה מובנית במכשירים ניידים.

 

מדריך Angular, אנגולר בעברית

המדריכים בסדרה מעודכנים לגרסה החדישה ביותר, Angular5.

שלום עולם Angular

במדריך הראשון בסדרת מדריכי האנגולר נכין את סביבת העבודה שעליה ניתן להריץ אפליקצה של Angular, וגם נכתוב את האפליקציה הראשונה שלנו "שלום עולם". כמובן.
התוצאה על הדפדפן של הקוד שהרצנו בפעם הראשונה באפליקציית Angular2

קומפננטות מקוננות ב-Angular

אחרי שבמדריך קודם למדנו ליצור קומפננטות Angular באמצעות שורת הפקודות (CLI), במדריך זה נלמד להוסיף קומפננטות ידנית. כמו-כן, נלמד כיצד לקנן (= לשים בתוך) קומפננטה אחת בתוך קומפננטה אחרת.

קשירה לתכונות ולאירועים ב-Angular

קומפוננטה של Angular בנויה מתבנית הטמ"ל וקוד typescript שיושב בתוך מחלקה, והבעיה היא כיצד להעביר את המידע בין שני החלקים. במדריך זה נכיר שתי דרכים לטיפול בבעיה: קשירה לתכונות וקשירה לאירועים
קשירה חד כיוונית Angular

קשירה דו-כיוונית ב-Angular

אחרי שבמדריך קודם למדנו קשירה חד-כיוונית ב-Angular , שמאפשרת להעביר מידע מהקוד במחלקה לתבנית ההטמ"ל או הפוך, אבל לא ביחד, במדריך זה נלמד להעביר מידע בשני הכיוונים באמצעות קשירה דו-כיוונית, two-way data binding
קשירה דו כיוונית Angular

שליחת מידע ב-POST ב-Angular

שליחת נתונים ב-POST מאפשרת העברת נתונים מהאפליקציה האנגולרית לשרת בפרוטוקול AJAX. במדריך זה נלמד להעביר מידע מהטופס בצד האנגולר לשרת שיאחסן את המידע במסד הנתונים. מדריך זה הוא הראשון בסדרת המדריכים בנושא AJAX ב-Angular.
הדגמה של אופן הכתיבה של local reference ב-Angular2

קבלת מידע ב-GET ב-Angular

שליחת נתונים ב-GET מאפשרת העברת נתונים מצד השרת אל האפליקציה האנגולרית באמצעות AJAX.

במדריך זה נלמד כיצד לייבא נתונים מצד השרת, וכיצד להציג אותם. המדריך ממשיך את המדריך הקודם בסדרה שהסביר כיצד לשלוח נתונים ב-POST באמצעות Angular, ושבו הסברנו כיצד לעבוד עם שירות Http והתחלנו לפתח את האפליקציה שאותה נמשיך לפתח במדריך הנוכחי.

העברת מידע בין קומפננטות אחיות ב-Angular

האפליקציה במדריך כתובה באנגולר, ומדגימה העברת מידע בין קומפננטות אחיות בתיווך ההורה. אחת המשימות המבוקשות ביותר כשכותבים אפליקציות.
תקשורת בין קומפננטות אחיות באנגולר Angular2

אפליקציה אנגולרית מבוססת דף יחיד

במדריך זה הגענו לחלק החשוב ביותר בלימוד Angular. כי אנגולר זו לא רק סביבת עבודה שמאפשרת לנו לכתוב JavaScript מתקדם, אלא בעיקר ספריית קוד שמיועדת לכתיבת אפליקציות של דף יחיד (spa = single page application), שנראות ומתנהגות כמו האפליקציות שאנחנו רגילים אליהם בניידים או על מחשבים שולחניים.
Single page application in Angular

מניעת גישה מנתיבים באפליקציה של Angular באמצעות CanActivate Guard

מניעת גישה ממשתמשים חיונית בכל אפליקציה שבה רוצים להגן על דפים מפני משתמשים שאינם מורשים. במדריך זה הסבר כיצד להשתמש ב-canActivate באפליקציות של Angular.
מניעה גישה מנתיבים באפליקציה של Angular באמצעות canActivate guard

שימוש ב-pipe קיימים ומשלנו ב-Angular

Angular מאפשר לנו לשנות את המראה של המידע המוצג באתר בדרך אלגנטית באמצעות pipes. ישנם pipes מובנים שמסופקים עם הפריימוורק, ואנחנו יכולים לכתוב משלנו. את שני הסוגים נסביר ונדגים במדריך.
מדריך pipe של אנגולר angular