תחי ישראל - אין לנו ארץ אחרת

תחי ישראל -אין לנו ארץ אחרת

Mysql ויצירת בסיס הנתונים

מחבר:
בתאריך:

 

מה זה mysql?

mysql זו הדרך הנפוצה ביותר לתקשר עם בסיס הנתונים באתר, בין השאר, מפני שהתוכנה חופשית וקלה לשימוש. והדרך הנפוצה להשתמש ב-mysql היא באתרי אינטרנט מבוססי PHP.

 

מה צריך כדי ללמוד mysql?

 

יצירת מסד נתונים בממשק php my admin

בממשק PHP my Admin לחיצה על databases, תכניס אותנו לדף מסדי הנתונים, ושם נזין את שם מסד הנתונים ואת שיטת הקידוד של הנתונים.

יצירת מסד נתונים באמצעות PHP MY ADMIN

לצורך סדרת המדריכים, שם בסיס הנתונים: singelcon (זה שם החברה הפיקטיבית שלה שייך בסיס הנתונים), והקידוד תחת collation יהיה utf8_general_ci.

בסוף, לא נשכח ללחוץ על כפתור Create , כדי ליצור את בסיס הנתונים.

במדריך הבא, נלמד כיצד להוסיף טבלה לבסיס הנתונים, שיצרנו במדריך הנוכחי.

לכל מדריכי ה- mySQL

 

 

אהבתם? לא אהבתם? דרגו!

0 הצבעות, ממוצע 0 מתוך 5 כוכבים

 

 

המדריכים באתר עוסקים בנושאי תכנות ופיתוח אישי. הקוד שמוצג משמש להדגמה ולצרכי לימוד. התוכן והקוד המוצגים באתר נבדקו בקפידה ונמצאו תקינים. אבל ייתכן ששימוש במערכות שונות, דוגמת דפדפן או מערכת הפעלה שונה ולאור השינויים הטכנולוגיים התכופים בעולם שבו אנו חיים יגרום לתוצאות שונות מהמצופה. בכל מקרה, אין בעל האתר נושא באחריות לכל שיבוש או שימוש לא אחראי בתכנים הלימודיים באתר.

למרות האמור לעיל, ומתוך רצון טוב, אם נתקלת בקשיים ביישום הקוד באתר מפאת מה שנראה לך כשגיאה או כחוסר עקביות נא להשאיר תגובה עם פירוט הבעיה באזור התגובות בתחתית המדריכים. זה יכול לעזור למשתמשים אחרים שנתקלו באותה בעיה ואם אני רואה שהבעיה עקרונית אני עשוי לערוך התאמה במדריך או להסיר אותו כדי להימנע מהטעיית הציבור.

שימו לב! הסקריפטים במדריכים מיועדים למטרות לימוד בלבד. כשאתם עובדים על הפרויקטים שלכם אתם צריכים להשתמש בספריות וסביבות פיתוח מוכחות, מהירות ובטוחות.

המשתמש באתר צריך להיות מודע לכך שאם וכאשר הוא מפתח קוד בשביל פרויקט הוא חייב לשים לב ולהשתמש בסביבת הפיתוח המתאימה ביותר, הבטוחה ביותר, היעילה ביותר וכמובן שהוא צריך לבדוק את הקוד בהיבטים של יעילות ואבטחה. מי אמר שלהיות מפתח זו עבודה קלה ?

השימוש שלך באתר מהווה ראייה להסכמתך עם הכללים והתקנות שנוסחו בהסכם תנאי השימוש.

הוסף תגובה חדשה

 

 

ענה על השאלה הפשוטה הבאה כתנאי להוספת תגובה:

דג למים הוא כמו ציפור ל...?

 

תמונת המגיב

הילה בתאריך: 12.08.2019

איך נכנסים ל phpmyadmin?

תמונת המגיב

צביה בתאריך: 16.02.2023

שלום , איך אני נכנסת ל php my admin הממשק עולה כסף?