תחי ישראל - אין לנו ארץ אחרת

תחי ישראל -אין לנו ארץ אחרת

כיצד לשדרג את מערכת ההפעלה חלונות לגרסה 10 בלי לחכות בתור?

 

מחבר:
בתאריך:

מייקרוסופט משחררים את Windows 10 בגלים, ולכן גם אם המחשב שלכם מוכן, לא בהכרח תקבלו את העדכון עד שמייקרוסופט לא יחליטו שהגיע תורכם. אבל למה לחכות?

ניתן להוריד כבר עכשיו את Windows 10 לצורך שדרוג מערכת הפעלה 7 או 8. כל מה שצריך זה לבצע את הפעולות הבאות:

1. לנווט לתיקייה C:/Windows/SoftwareDistribution/Download, ולנקות את כל הקבצים בתיקייה (אין מה לחשוש כי אילו קבצי עדכון ישנים).

2. משורת החיפוש נחפש את windows update, וכשנמצא אותו נקליק לפתיחה.

נמצא את windows update ונפתח אותו

3. משורת החיפוש נחפש את cmd, וכשנמצא אותו, קליק ימני והפעל כמנהל כדי לפתוח את שורת הפקודות.

נמצא את cmd ונפתח אותו

4. בשורת הפקודות נכתוב את הפקודה הבאה שמכריחה את המערכת להוריד את העדכון: wuauclt.exe /updatenow. לא ללחוץ על מקש ENTER.

צריך להקליד את הפקודה הבאה כדי לקבל עדכון חלונות 10

5. בחלון windows update (מסעיף 2) נלחץ על "בדוק עדכונים", ועכשיו נראה את ההודעה מחפש עדכונים.

דף העדכון של מערכת ההפעלה שדרכו נתקין את חלונות 10

6. נחזור לשורת הפקודות ורק עכשיו נלחץ על מקש ENTER כדי להוריד את חלונות 10 למחשב. Windows 10 יתחיל לרדת למחשב, ויספק לכם הוראות התקנה נוספות.

חשוב לגבות את כל הקבצים והתיקיות ליתר בטחון.

 

מדריכים לכישורי מחשב

 

 

 

אהבתם? לא אהבתם? דרגו!

0 הצבעות, ממוצע 0 מתוך 5 כוכבים

 

 

המדריכים באתר עוסקים בנושאי תכנות ופיתוח אישי. הקוד שמוצג משמש להדגמה ולצרכי לימוד. התוכן והקוד המוצגים באתר נבדקו בקפידה ונמצאו תקינים. אבל ייתכן ששימוש במערכות שונות, דוגמת דפדפן או מערכת הפעלה שונה ולאור השינויים הטכנולוגיים התכופים בעולם שבו אנו חיים יגרום לתוצאות שונות מהמצופה. בכל מקרה, אין בעל האתר נושא באחריות לכל שיבוש או שימוש לא אחראי בתכנים הלימודיים באתר.

למרות האמור לעיל, ומתוך רצון טוב, אם נתקלת בקשיים ביישום הקוד באתר מפאת מה שנראה לך כשגיאה או כחוסר עקביות נא להשאיר תגובה עם פירוט הבעיה באזור התגובות בתחתית המדריכים. זה יכול לעזור למשתמשים אחרים שנתקלו באותה בעיה ואם אני רואה שהבעיה עקרונית אני עשוי לערוך התאמה במדריך או להסיר אותו כדי להימנע מהטעיית הציבור.

שימו לב! הסקריפטים במדריכים מיועדים למטרות לימוד בלבד. כשאתם עובדים על הפרויקטים שלכם אתם צריכים להשתמש בספריות וסביבות פיתוח מוכחות, מהירות ובטוחות.

המשתמש באתר צריך להיות מודע לכך שאם וכאשר הוא מפתח קוד בשביל פרויקט הוא חייב לשים לב ולהשתמש בסביבת הפיתוח המתאימה ביותר, הבטוחה ביותר, היעילה ביותר וכמובן שהוא צריך לבדוק את הקוד בהיבטים של יעילות ואבטחה. מי אמר שלהיות מפתח זו עבודה קלה ?

השימוש שלך באתר מהווה ראייה להסכמתך עם הכללים והתקנות שנוסחו בהסכם תנאי השימוש.

הוסף תגובה חדשה

 

 

ענה על השאלה הפשוטה הבאה כתנאי להוספת תגובה:

איך קוראים בעברית לצ`ופצ`יק של הקומקום?